Stacja Narciarska Kamienica

Browar Kamienica

Browar Kamienica to jedyne miejsce w okolicach Stronia Śląskiego, które ugości Państwa zarówno świeżym, warzonym na miejscu piwem jak i oryginalnymi, smacznymi potrawami. Nasza karczma ulokowana jest w malowniczej scenerii, u stóp Śnieżnika, na terenie Stacji Narciarskiej Kamienica. To właśnie tutaj ,w świetnej atmosferze, przy ciepłym kominku znajdziecie Państwo odpoczynek po całym dniu spędzonym na stoku.

W sezonie zimowym 2015/2016 produkujemy dla Państwa trzy gatunki piwa. O Państwa dobre samopoczucie zadbają na miejscu nasze Anioły:

Jasny Anioł - Piwo jasne, dolnej fermentacji o niskiej zawartości alkoholu. Lekkie , orzeźwiające z wyraźnie zaznaczoną, jednak delikatną i zaokrągloną goryczką oraz korzennym aromatem szlachetnych odmian chmielu.

Czerwony Anioł - Piwo górnej fermentacji o ciemnobursztynowej barwie. Pełne w smaku, słodowo-karmelowe z gorzkim finiszem. Czyste, gładkie z lekko wyczuwalnym aromatem owoców i chmielu.

Ciemny Anioł - Piwo ciemne , mocne, lekko palone o słodkim wyrazie. W smaku wyczuwalne nutki karmelu oraz toffi z leciutką goryczką w tle. Treściwe ale nie przytłaczające.

Wszystkie gatunki piwa produkowane są na miejscu, w sposób tradycyjny, z wykorzystaniem czystej górskiej wody oraz lokalnego, polskiego słodu. Piwo sprzedajemy również w butelkach oraz nalewamy do innych pojemników wedle życzenia klienta.

W zimie karczma czynna jest codziennie od godziny 9:00, do zakończenia nocnych jazd, tj. do godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na:

www.browarkamienica.pl

www.facebook.com/browarkamienica

logo2

 

browar5 browar

Stacja Narciarska Kamienica to:

1,5

km znakomicie przygotowanych tras

550

miejsc parkingowych tuż przy stokach

12 000

miejsc noclegowych

3 i 1

wyciągów i kolei
Stacja narciarska Stacja narciarska